Kış gülü 4 Temeli atıldı..
| 04 Nisan 2018

Kış gülü 4 Rehabilitasyon ve bakım merkezinin temeli atıldı..

Halen Aile ve sosyal politikalar bakanlığına bağlı olarak ilçemizde faaliyet gösteren Kış gülü bakım ve rehabilitasyon merkezlerinin 4. sünün temeli 4 Nisan 2018 Çarşamba günü atıldı.

Ruhsal engelli 100 Hasta kapasiteli olarak minimum 40 personel ile hizmet verecek olan Kış gülü 4 Rehabilitasyon ve bakım merkezinin Temel atma törenine Ak parti Kastamonu İl Başkanı Doğan ÜNLÜ ve il yönetim kurulu üyeleri Araç Belediye Başkanı Mustafa AYANOĞLU,Belediye Başkan yardımcısı D.Mehmet BEZİRGANOĞLU,İlçemiz idare amirleri,Ak partili ve Mhp li Belediye meclis üyeleri,İl genel meclis üyesi Hamdi BOZ, Ak parti İlçe Başkanı Yüksel ÖZDEMİR ve İlçe yönetimi,Chp İlçe Başkanı Ümit KURTOĞLU ve ilçe yönetimi ,Mhp Yönetiminden Savaş ESİN,İyi parti yönetiminden Öcal KAYNAR,Sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlarımız katılım gösterdiler.

Temel atma töreninde Konuşma yapan Ak parti İl Başkanı Doğan ÜNLÜ:Bu tür hizmet veren hem istihdam sağlayan, hemde sosyal anlamda değer arz eden gelişmelerin Araç ilçesinde hız kazanmasının çok sevindirici olduğunu buna destek veren herkese minnettar olduğunu belirterek Araç ilçesine ve memleketimize hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Ak parti İl Başkanı Doğan ÜNLÜ nün ardından konuşma yapan Belediye Başkanı Mustafa AYANOĞLU da:İlk bakım ve rehabilitasyon merkezinden bu gün Temeli atılan 4.süne değin geçen sürede elimizden gelen desteği verdik vermeyede devam edeceğiz.Bu gün 4. merkezin temelini atmak üzere burada bulunmaktan çok mutluyum emeği geçen destek veren herekese teşekkür ediyorum.
İnşallah 500 kişilik bir bakım ve huzurevinide hayata geçireceğiz bu yöndede çalışmalarımız sürüyor.dedi.

Konuşmaların ardından Kurban kesilerek İlçe müftüsü Abdülhamid PEHLİVAN ın duaları eşliğinde Temel atma töreni gerçekleştirildi.
Tören Sonrasında Ak parti İl başkanı Doğan ÜNLÜ ve beraberindekiler Faaliyette olan Kış gülü 2 Bakım ve rehabilitasyon merkezini ziyarette bulundular.

Daha sonra Belediye Başkanlığına geçen Ak parti il başkanı Doğan ÜNLÜ burada Belediye Başkanı,Ak parti İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Ak partili belediye meclis üyeleri,İl genel meclis üyeleri ve Muhtarlarla bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı.

Reklam İçeriği
Bu internet sayfası içerisindeki her türlü görsel ve yazılı metaryal 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu kapsamında korunmakta olup kaynak göstermeden yayınlanamaz.