54.Kütüphane haftası..
| 26 Mart 2018

İlçemizde 54.Kütüphane haftası kutlama proğramı..

İlçemiz Halk Kütüphanesi Müdürlüğünce düzenlenen 54.Kütüphane haftası kutlama proğramı 26 Mart 2018 Pazartesi günü Saat:14.00 de İlçemiz Halk kütüpanesinde gerçekleşti.

Proğrama İlçe Kaymakamı Mustafa GÖRMÜŞ,Belediye Başkan vekili İbrahim SORKUN,Garnizon komutanı Ahmet ÇAKMAK,İlçe Emniyet amiri Efe can DEMİRCİ İlçemiz daire amirleri,Ak Parti İlçe Başkanı Yüksel ÖZDEMİR ve yönetim kurulu üyeleri,sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlarımız katılım gösterdiler.

Proğram da Eski yerel Gazete sergisi ziyaretçilere açılırken günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Halk Kütüphanesi müdürü Zafer TUNCER yaptı ardından İğdir İ.Ö.O 3.sınıf öğrencileri hazırlamış oldukları etkinliği sundular.En çok Kitap okuyan Yetişkin ve çocuk kaetgorilerindeki okurlara İlçe Kaymakamı Mustafa GÖRMÜŞ,Belediye Başkan vekili İbrahim SORKUN ve İlçe Milli eğitim müdürü Seyfettin YILDIRIM tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.

Reklam İçeriği
Bu internet sayfası içerisindeki her türlü görsel ve yazılı metaryal 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu kapsamında korunmakta olup kaynak göstermeden yayınlanamaz.